Koučink se mnou je prostor pro Vás
 
Co se dá řešit v rámci koučinku?
Nemáte žádný závažný problém, ale opakovaně sabotujete sami sebe v některých oblastech života? Máte plány, ale zároveň obavy? Všímáte si na sobě některých omezení a rádi byste se více osvobodili a užívali si života s větší lehkostí? Nic Vám vlastně není, ale nejste úplně šťastní a spokojení a chtěli byste zjistit, co opravdu chcete? Kam sami sebe směřovat? Všechny odpovědi máte v sobě, jen se Vás nikdo správně neptá a aktivně Vás neposlouchá. V rámci koučovacího sezení dostanete konečně prostor sami pro sebe. Můžete se zbavit svých omezení, udělat si jasno a zacílit svůj život směrem, po kterém toužíte.
 
Jak probíhá koučink ?
V rámci prvního sezení, které trvá obvykle půl hodiny a je zdarma Vás seznámím s možnými nástroji koučinku ( myšlenkové mapy, metoda SMART, EFT, NLP, vnitřní a vnější oponenti apod.) Zjistíme, jestli si vzájemně lidsky sedneme. Domluvíme pravidelný termín našich sezení a popř. sepíšeme smlouvu o koučinku. Při našich dalších setkáních už se budeme věnovat jen Vámi zvoleným cílům a budeme na nich systematicky pracovat. Zjistíme co Vám brání a co Vás brzdí a tato omezení pomocí různých metod překonáme. Objevíme, co opravdu chcete. Přijdeme na to, jak, co a kdy konkrétně můžete udělat hned teď, případně co k Vašemu prvnímu kroku potřebujete. Kouč především dává prostor, takže Vám budu hlavně naslouchat, budu Vás motivovat, chválit a povzbuzovat, případně se ptát tak, abyste si na všechno přišli sami a rozvinuli to nejlepší ve Vás. Jen Vy víte, co opravdu chcete a také si sami zvolíte nejlepší cestu. Na konci budeme mít radost společně. Ukázku koučinku najdete v mém blogu.
 
Co nabízím a za kolik ?
Osobní koučink - individuální sezení 1,5 hodiny - 700,-
Osobní koučink - na 3 měsíce 1 hodina za týden - 600,- / jedno sezení
SKYPE/MEET koučink - na 3 měsíce 1 hodina za týden - 500,- / jedno sezení
Osobní koučink - na 3 měsíce 1 hodina za 14 dní - 600,- / jedno sezení
SKYPE/MEET koučink - na 3 měsíce 1 hodina za 14 dní - 500,- / jedno sezení
Koučink jako dárek - na jeden měsíc 1 hodina týdně - 2500,- ( pouze na zkoušku, pro zvědavé, opravdové změny od nás chtějí vždy trpělivost a čas - proto se doporučují klasické 3 měsíce )
Přednáška o koučinku - 2 hodiny - vybrané techniky, praktické ukázky - 2000,-
Školení - jednodenní výcvik v rozsahu 6 hodin - seznámení s nástroji koučinku, základy komunikačních dovedností a finanční gramotnosti. Praktická cvičení, ukázky různých technik na dobrovolnících - 1000,- / osoba ( min počet účastníků 5 )