nenásilí - tělo - dech - pozornost - protažení - posílení - procítění - zklidnění
 
Cvičíme v tichu, klasickou pomalou jógu zaměřenou na dech, tělo a vnitřní pozornost.
V rámci každé lekce Vás čekají protahovací a rehabilitační cviky i rozvolňování fascií. Prioritně se zabýváme zády a jejich postupným zpružněním a srovnáním. Dalším cílem je pohyblivost pánve a základních kloubů (ramena, kyčle). V rámci jógových ásan vždy volíme variantu nácviku, nebo výdrže - podle zkušeností a možností jednotlivých účastníků lekce. Učíme se i různé jógové sestavy ( pozdrav slunci, pozdrav měsíci, loma viloma, 5 tibeťanů, antistresovou sestavu atd.) V tělocvičně jsou k dispozici masážní míčky a válce díky kterým připravujeme tělo na cvičení. Při relaxaci je možné využít polštáře a deky.
Dodržujeme nenásilí vůči svému tělu - každý cvičí podle svých možností a v rytmu svého dechu. Naším cílem je prohloubení a zpomalení dechu, zklidnění mysli, postupné nenásilné protažení a posílení těla, zlepšení schopnosti relaxace, koncentrace a dosažení rovnováhy. Po několika měsících pravidelného cvičení takto vedené jógy dochází u většiny klientů k odstranění bolestí zad, celkovému protažení, posílení vnitřního stabilizačního systému a psychickému zklidnění. Více o způsobu mého vedení lekcí a inspiraci pro své cvičení najdete u mě v blogu.
 
PRAVIDELNÉ LEKCE 
 
Od ledna 2018 mě najdete v Kultivaru ( Na Rybníčku 387/6 Liberec)
Místo si lze rezervovat na čtvrtletní permanentku (lekce 120,- hodina /130,- hodina a půl) nebo půlroční permanentku (lekce 110,- hodina/120,- hodina a půl). 
Jednorázový vstup (lekce 130,- hodina/140,- hodina a půl) si domluvte na tel. 776826541
Momentálně jsem na rodičovské dovolené, tak mám pracovně omezený provoz, sledujte můj  aktuální status na FB
 
 
ÚTERÝ 11:30 - 12:30 
STŘEDA 17:00 - 18:30
STŘEDA 19:00 - 20:30
 
 
JÓGOVÁ TERAPIE SPECIÁLNĚ PRO VÁS
Diagnostika dechu, svalových dysbalancí, postupý nácvik správných pohybových stereotipů. Speciálně sestavené cvičení podle vašich představ a možností. Možnost nahrání lekce na diktafon pro domácí použití. Využití přístroje chi-master pro maximální uvolnění svalů a kloubů při relaxaci.
Individuální lekce - 1,5 hodiny  600,-
Individuální lekce - 1 hodina  450,- 
Permanentka na 10 lekcí - 400,-/hodina