nenásilí - tělo - dech - pozornost - protažení - posílení - procítění - zklidnění
 
Cvičíme v tichu, klasickou pomalou jógu zaměřenou na dech, tělo a vnitřní pozornost.
V rámci každé lekce Vás čekají protahovací a rehabilitační cviky i rozvolňování fascií. V každé lekci se také učíme a prohlubujeme zvyk, jak správně nastavit tělo pro dech. Prioritně se zabýváme zády a jejich postupným zpružněním a srovnáním. Dalším cílem je pohyblivost pánve a základních kloubů (ramena, kyčle). Systematicky také posilujeme CORE a zapojujeme cviky z vývojové kineziologie. V rámci jógových ásan cičíme variantu nácviku, nebo výdrže - podle zkušeností a možností jednotlivých účastníků lekce. Učíme se i jógové sestavy (pozdrav slunci/měsíci, loma viloma, kyčle a pánev, antistresovou sestavu atd.) V tělocvičně jsou k dispozici masážní míčky a válce díky kterým připravujeme tělo na cvičení. Při relaxaci je možné využít polštáře a deky.
Dodržujeme nenásilí vůči svému tělu - každý cvičí podle svých možností a v rytmu svého dechu. Naším cílem je prohloubení a zpomalení dechu, zklidnění mysli, postupné nenásilné protažení a posílení těla, zlepšení schopnosti relaxace, koncentrace a dosažení rovnováhy. Po několika měsících pravidelného cvičení takto vedené jógy dochází u většiny klientů k odstranění bolestí zad, celkovému protažení, posílení vnitřního stabilizačního systému a psychickému zklidnění. Více o způsobu mého vedení lekcí a inspiraci pro své cvičení najdete u mě v blogu.
 
PRAVIDELNÉ LEKCE 
 Aktuálně pravidelné lekce jógy nevedu, protože jsem na mateřské
 
 
JÓGOVÁ TERAPIE SPECIÁLNĚ PRO VÁS
Diagnostika dechu, svalových dysbalancí, postupý nácvik správných pohybových stereotypů. Speciálně sestavené cvičení podle vašich představ a možností. Audio záznam lekce na diktafon pro domácí použití. Využití přístroje chi-master pro maximální uvolnění svalů a kloubů při relaxaci (po domluvě předem)
Individuální lekce - 1,5 hodiny  800,-
Individuální lekce - 1 hodina  500,- 
Lekce pro 2 lidi - 1 hodina 300,- / osoba
Permanentka na 10 lekcí - 400,-/hodina
Vše je nutné domluvit předem formou sms na tel. 776826541
Platit můžete i kartou, vystavenou fakturu lze uplatnit na slevy u pojišťoven
 
 
 
web joga 2020  final