nenásilí - tělo - dech - pozornost - protažení - posílení - procítění - zklidnění
 
Cvičíme v tichu, klasickou pomalou jógu zaměřenou na dech, tělo a vnitřní pozornost.
V rámci každé lekce Vás čekají protahovací a rehabilitační cviky i rozvolňování fascií. V každé lekci se také učíme a prohlubujeme zvyk, jak správně nastavit tělo pro dech. Prioritně se zabýváme zády a jejich postupným zpružněním a srovnáním. Dalším cílem je pohyblivost pánve a základních kloubů (ramena, kyčle). Systematicky také posilujeme CORE a zapojujeme cviky z vývojové kineziologie. V rámci jógových ásan cičíme variantu nácviku, nebo výdrže - podle zkušeností a možností jednotlivých účastníků lekce. Učíme se i jógové sestavy (pozdrav slunci/měsíci, loma viloma, kyčle a pánev, antistresovou sestavu atd.) V tělocvičně jsou k dispozici masážní míčky a válce díky kterým připravujeme tělo na cvičení. Při relaxaci je možné využít polštáře a deky.
Dodržujeme nenásilí vůči svému tělu - každý cvičí podle svých možností a v rytmu svého dechu. Naším cílem je prohloubení a zpomalení dechu, zklidnění mysli, postupné nenásilné protažení a posílení těla, zlepšení schopnosti relaxace, koncentrace a dosažení rovnováhy. Po několika měsících pravidelného cvičení takto vedené jógy dochází u většiny klientů k odstranění bolestí zad, celkovému protažení, posílení vnitřního stabilizačního systému a psychickému zklidnění. Více o způsobu mého vedení lekcí a inspiraci pro své cvičení najdete u mě v blogu.
 
PRAVIDELNÉ LEKCE (do odvolání je studio zavřené z důvodu epidemiologických opatření)
 
Od září 2019 cvičíme ve studiu Be Vondrsfull  na adrese 5.května 35/22 Liberec
Místo si lze rezervovat na čtvrtletní permanentku (lekce 130,- hodina /140,- hodina a půl) nebo půlroční permanentku (lekce 120,- hodina/130,- hodina a půl). 
Jednorázový vstup (lekce 140,- hodina/150,- hodina a půl) si domluvte na tel. 776826541
Pro speciální prázdninové lekce sledujte můj  aktuální status na FB
Platit můžete i kartou, vystavenou fakturu lze uplatnit na slevy u pojišťoven. 
 
 
STŘEDA 11:00 - 12:00 (polední hodinová lekce bez relaxace)
ČTVRTEK 16:00 - 17:30
ČTVTEK 19:30 - 21:00
 
 
JÓGOVÁ TERAPIE SPECIÁLNĚ PRO VÁS po domluvě na tel. 776826541
Diagnostika dechu, svalových dysbalancí, postupý nácvik správných pohybových stereotipů. Speciálně sestavené cvičení podle vašich představ a možností. Možnost nahrání lekce na diktafon pro domácí použití. Využití přístroje chi-master pro maximální uvolnění svalů a kloubů při relaxaci (po domluvě předem)
Individuální lekce - 1,5 hodiny  600,-
Individuální lekce - 1 hodina  400,- 
Lekce pro 2 lidi - 1 hodina 300,- / osoba
Permanentka na 10 lekcí - 400,-/hodina
 
 
 
web joga 2020  final