Hlavní techniky, které v rámci terapie používám jsou EFT, faster EFT a NLP
 
Více o technikách si přečtěte v mém blogu
 
Co se dá řešit v rámci terapie?
Fyzické a psychické problémy, bolesti, fobie, strachy, úzkosti, traumata, alergie, nadváha, závislosti. Ať je Vaším problémem cokoliv, nebudeme o něm jen mluvit, budeme ho aktivně řešit.
 
Jak probíhá terapie?
Vaše vědomí budeme správným dotazováním (NLP) držet pozorností u problému a s ním spojenými emocemi. Pomocí EFT (poklepávání na akupunkturní body) - přerušíme propojení mezi tělem, myslí a emocemi v rámci Vašeho problému. Většinou po pár kolech poklepu zmizí jak veškeré nepříjemné pocity v těle, tak emoce spojené s problémem a společně s nimi i problém. Zároveň v dalších pár kolech můžeme Váš organismus nastartovat a přesvědčit, aby pracoval podle nových programů, které sestavíme z Vašich ideálních představ a snů. Nemusím se někdy ani dozvědět, co přesně a jak se Vám stalo, událost stejně nezměníme, ale dovolíme Vašemu tělu, mysli a srdci vnímat situaci neutrálně a Vy se k tomu všemu už nebudete muset vracet. Budete se cítit svobodnější, klidnější a spokojenější.
 
Co nabízím a za kolik ?
Terapie na ukázku - 0,5 hodina - 400,-
Osobní jednorázová terapie - 1,5 hodiny - 700,-
SKYPE jednorázová terapie - 1,5 hodiny - 600,-
Osobní terapie na 2 měsíce - 6 hodinových sezení - 3600,-
SKYPE terapie na 2 měsíce - 6 hodinových sezení - 3000,-
Skupinové sezení na určené téma - 2 hodiny - 200,- /osoba (min. počet účastníků 3)
Přednáška - 2 hodiny - v ceně je ukázka na dobrovolníkovi - 1500,-
Školení - jednodenní výcvik v rozsahu 6 hodin - v ceně je manuál a praktické ukázky na dobrovolnících - 1000,- / osoba (min. počet účastníků 5 )