REAKCE NA LEKCE JÓGY
- Vřele doporučuji všem, kteří mají snahu věnovat čas sobě a svému zdraví. Přátelská atmosféra, individuální přístup, skvělá, milá a přátelská cvičitelka, která je ochotná poradit a pomoci a která dokáže svou radost a lásku k józe předat všem v místnosti.
- Super strávený čas s vlastním tělem a nejen to... uvolnění těla a mysli, uklidnění, aktivace, protažení, soustředění, energie a halvně radost a mír... doporučuji 
- Záda mě po Tvé lekci úplně přestaly bolet !
 
REAKCE NA TERAPII
- přítel psal, že moc děkuje! už se díky EFT skoro nebojí na highlinách a jí jabka (strach z výšek a alergie na jablka)
- fobie z uzavřeného prostoru je pryč ! můžu klidně sedět i na konci místnosti a před dveřmi může někdo stát a nic to se mnou nedělá )
- zatuhlý krk povolil během chvilky,nevěřil jsem, ale zabralo to hned. zázrak !
- už si nepotřebuju mýt ruce každých pět minut, dokonce si na to ani nevzpomenu. Děkuji
- nemohla jsem skoro vůbec chodit mezi lidi, teď se normálně bavím a užívám si večírky. Díky
 
REAKCE NA KOUČINK 
- Díky pravidelnému sezení s koučem jsem si utřídila malé krůčky na cestě v velkému cíli, který se zdá být sice daleko, ale je tvořen právě těmito jednotlivými krůčky. V minulých školních semestrech jsem plněné povinností odkládala na poslední chvíli a byla schopná si kvůli tomu ukrádat i spánek na dvě hodiny před testem. Díky pravidelnému koučinku jsem si povinnosti s pomocí kouče krásně rozprostřela. Kouč dohlížel například na správné a konkrétní rozkreslení myšlenkových map na každý týden, takže plnění úkolů nebylo tak náročné a měla jsem i prostor na sebe a volný čas. Umím si lépe rozvrhnout svůj čas na školní povinnosti a prostor pro sebe a své zájmy. Navíc jsem se s pomocí kouče naučila dávat prudérním školním názvům (semestrálka, referát, projekt) krásná synonyma, která mě příjemně na školní povinnosti naladí (pohádka, tvorba, chvilka). Čas strávený s koučem byl velmi příjemný a zároveň přínosný. Formou otázek kouč pomáhal utřídit mé myšlenky, které si člověk sám sobě neutřídí tak zodpovědně. Ráda budu s koučem pokračovat v koučinku i nadále. Na společné chvíle s ním se těším a zároveň si třídím a konkretizuji své životní sny. Děkuji za tu zkušenost.